Usługi transportowe

Usługi transportowe

Bauland Trans, firma córka Bauland S.C to firma transportowa, która od 15 lat zajmuje się transportem krajowym towarów. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować usługi transportowe na najwyższym poziomie, gwarantując bezpieczny i terminowy przewóz towarów.

Nasza flota pojazdów składa się z naczep standard/mega o wymiarach 13,6 x 2,48 x 2,75/3,05 m, samochodów ciężarowych z HDS i przyczepami o ładowności 21t oraz samochodów dostawczych plandekowych z platformami do 3,5 t. Dodatkowo posiadamy również koparko-ładowarkę JCB 3C. Dzięki tak różnorodnemu taborowi, jesteśmy w stanie przewozić różnego rodzaju ładunki, w tym kontenery, maszyny i urządzenia, słupy, latarnie, stal, blachę, podesty, materiały budowlane oraz montować ekrany akustyczne. Nasi kierowcy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i doświadczenie, co zapewnia bezpieczny transport. Nasza firma dba o to, aby ładunki naszych klientów dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie oraz w wyznaczonym terminie.

W BauTrans stawiamy na jakość i terminowość. Dzięki elastyczności i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb naszych klientów, utrzymujemy stałą grupę zadowolonych klientów. Działamy na terenie całego kraju, a nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje towary zostaną bezpiecznie i terminowo dostarczone pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu
Firmy z którymi współpracujemy