O nas

Jesteśmy hurtownią budowlaną

Hurtownia budowlana BAULAND powstała, aby zapewnić inwestorom, firmowym wykończeniowym i handlowym płynny dostęp do bogatej oferty wysokiej jakości materiałów budowlano-wykończenionych. Prowadzimy sklep i hurtownię budowlaną. Nasza hurtowania wyróżnia się doświadczeniem w branży budowlanej i znajomością potrzeb naszych Klientów i Partnerów. Wśród firm konkurencyjnych wyróżnia nas dostępność towaru i obsługa Klienta.

Na rynku istniejemy od 2000 roku i od tamtej porty, śledząc najnowsze rozwiązania techniki, prężnie rozwijamy się poszerzając nasz asortyment.

Bauland ma sportową duszę

Adam Krysiak to nie tylko właściciel firmy Bauland, ale również doświadczony kierowca rajdowy, który od najmłodszych lat pasjonuje się sportami motorowymi. Już w wieku 17 lat brał udział w rajdach KJS, co pozwoliło mu uzyskać licencję wyścigową i startować w mistrzostwach Polski. Od tamtej pory jego kariera w motorsporcie nabrała rozpędu.

 

W latach 2008-2010 Adam Krysiak ścigał się w mistrzostwach Polski w wyścigach płaskich i górskich w ramach pucharu Cinquecento Sporting. Następnie poświęcił się wyścigom motocyklowym, startując na torach w Europie. Jednak od 2014 roku skupia się na rajdach terenowych, w których startuje do dziś. Początkowo ścigał się na quadach na zamkniętych torach motocrossowych, odnosząc wiele zwycięstw. Od 2021 roku jest związany z marką Polaris i startuje w terenowych rajdach nawigacyjnych.

 

W roku 2022 Adam Krysiak odniósł wiele sukcesów w swojej karierze rajdowej, zwyciężając w wielu zawodach, w tym GORM 24H i Orlen Super Race, a także zdobywając tytuł mistrza Enurande Masters oraz trzykrotnie zdobył tytuł Mistrza Europy Środkowej w latach 2020, 2021 i 2022. Jednocześnie osiągnął wicemistrzostwo Polski w rajdach Baja oraz w Węgrzech. W 2023 roku Adam Krysiak wraz z zespołem Polaris Polska Racing Team będzie rywalizował podczas mistrzostw Polski w rajdach Baja oraz pokona maratońskie trasy Rallye Breslau i Balkan Offroad Rallye.

 

Adam Krysiak to nie tylko utalentowany kierowca rajdowy, ale również osoba, która potrafi połączyć swoją pasję z prowadzeniem biznesu. Jego doświadczenie na torze pozwala mu na podejmowanie trafnych decyzji i podejście do wyzwań w sposób przemyślany i skuteczny.

 

Jeśli chcesz mieć w nich swój udział, a przy okazji skutecznie promować swoją firmę, sprawdź szczegóły współpracy dla sponsorów

Poznaj nasz zespół

Waldemar Dawczyk
Doradca Handlowy
KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
Doradca Handlowy
Michał Kwarciak
Doradca Handlowy
EWELINA MAŁEK
Fakturowanie, rozliczenia
Zapraszamy do kontaktu
Firmy z którymi współpracujemy